Не нашли в списке свой профиль?  Добавьте его сами!

Показаны профили с 101 по 125, всего найдено 1 371
Фамилия Имя Отчество Факультет Кафедра Scholar i i5 h h5 Scopus d i h
Дюжев Віктор Геннадійович Економічний Організації виробництва і управління персоналом - 156 129 6 5
Козуля Тетяна Володимирівна Економічна інформатика та менеджмент Комп'ютерного моніторингу і логістики 153 116 6 5 4 0 0
Лазаренко Анатолій Григорович Фізико-технічний Загальна та експеріментальна фізика 153 85 4 3 19 119 3
Тимченко Ірина Ігорівна Соціально-гуманітарних технологій Ділової іноземної мови та перекладу 153 37 6 3
Пігнастий Олег Михайлович Економічна інформатика та менеджмент Комп'ютерного моніторингу і логістики 151 111 6 5
Морачковський Олег Костянтинович Інженерно-фізичний Теоретична механіка 150 65 6 4 35 97 5
Брагіна Людмила Лазарівна Технології неорганічних речовин Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей 148 116 6 5 18 18 3
Шевченко Валентина Володимирівна Електромашинобудівний Електричні машини 148 131 6 6
Александрова Тетяна Євгенівна Комп'ютерних наук і програмної інженерії Системний аналіз і управління 147 93 7 5 3 1 1
Ігнатюк Ольга Анатоліївна Соціально-гуманітарних технологій Педагогіка та психологія управління соціальними системами 146 125 5 5
Парсаданов Ігор Володимирович Транспортного машинобудування Двигуни внутрішнього згоряння 145 97 6 5
Шапорев Валерій Павлович Інтегровані технології та хімічна техніка Хімічна техніка та промислова екологiя 145 87 5 4
Доброскок Володимир Ленінмирович Машинобудівний Інтегрованих технологій машинобудування - 143 75 5 4
Циганков Олександр Валерійович Технології органічних речовин Органічна хімія, біохімія та мікробіологія 142 94 7 5 17 105 6
Манойленко Олександр Володимирович Економічний Економічного аналізу та обліку 140 104 7 6
Чугай Олег Миколайович Фізико-технічний Фізичне матеріалознавство для електроніки й геліоенергетики - 140 74 6 4 22 36 4
Глухова Світлана В’ячеславівна Економічний Економіки та маркетингу 139 125 6 6
Львов Геннадій Іванович Інженерно-фізичний Динаміка та міцність машин 138 113 6 5 15 50 4
Адашевський Володимир Михайлович Інженерно-фізичний Теоретична механіка 136 103 7 6
Григоров Отто Володимирович Машинобудівний Підйомно-транспортні машини і обладнання 133 102 6 6 3 0 0
Єфімов Олександр В’ячеславович Енергомашинобудівний Парогенераторобудування 132 84 6 5
Погорєлов Ігор Миколайович Економічний Економічного аналізу та обліку 132 91 3 3
Ткачук Микола Миколайович Транспортного машинобудування Теорія і системи автоматизованого проектування механізмів і машин 132 122 4 4
Ляшенко Михайло Володимирович Інші підрозділи Інститут іоносфери 130 114 8 7 11 21 3
Годлевський Михайло Дмитрович Комп'ютерних наук і програмної інженерії Програмна інженерія та інформаційні технології управління 129 75 7 5

© 2017 — Разработано лабораторией информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ"